(Untitled)

 

OSCAR Łukasz Gacek

" OSCAR Łukasz Gacek oświadcza, że Metal Makowska wykazała się pełnym profesjonalizmem w zakresie doradztwa w temacie stali i wyrobów hutniczych.”

 

STAHLBAU Sławomir Pająk

Zważywszy na dotychczasową współpracę pragnę zarekomendować Państwu usługi firmy Metal Makowska. Wiedza oraz doświadczenie Tej firmy okazały się bardzo pomocne.Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników Metal Makowska pozwala mi z całkowitym przekonaniem polecić firmę nie tylko jako dobrego konsultanta, ale również profesjonalnego partnera.

 

ZAKŁAD METALOWY STARYK Henryk Staryk

"Polecam usługi firmy Metal Makowska Wyrażamy ogromne zadowolenie ze współpracy z tą firmą. Jest to partner profesjonalny i rzetelny. Usługi oferowane przez Metal Makowska świadczone są na najwyższym poziomie. Działalność firmy charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy z klientami, fachowością i otwarciem na klienta."

 

HAMMERMAN Grzegorz Karbownik

„Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, układa się ona bardzo dobrze, zamówienia realizowane są terminowo a poziom obsługi jest bardzo wysoki."

 

JANBUD Bolesław Kordeusz

"Rekomenduję firmę Metal Makowska oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością.”

F
?
AKCEPTUJĘ
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.