HISTORIA

METAL Makowska z założenia jest firmą rodzinną a jej trzon stanowią jej właściciele :Urszula Makowska-Czekajło i Marek Czekajło .Urszula Makowska-Czekajło działalność gospodarczą prowadzi od 1997 roku . Na początku zajmowała się sprzedażą telefonów komórkowych  PTK Centertel oraz ERA GSM. W 2004 roku zapadła decyzja o przebranżowieniu . W maju 2005 roku Urszula Makowska-Czekajło rozpoczęła handel stalą i wyrobami hutniczymi. Początkowo w wynajętej hali z jednym pracownikiem z jedną lawetą i busem . Przez 5 lat Urszula Makowska-Czekajło nabierała doświadczenia i gromadziła swoim zaangażowaniem i  fachowością klientów . W 2010 roku zapadła strategiczna decyzja o usamodzielnieniu się i zakupie własnej nowej i zdecydowanie większej siedziby też na ulicy Wapiennej ale pod nr 6 . Obiekty zakupiliśmy w opłakanym stanie technicznym w trakcie dewastacji i od razu przeprowadziliśmy remont generalny . Do dziś trwa rozbudowa i ulepszanie siedziby . W planach są dalsze inwestycje

 

 Od kwietnia 2019 rku funkcjonuje równie prężnie nasz drugi oddział filia METAL Makowska w mieście Gubin przy ul .Złota 6 .

O NAS

Po dziesięciu latach METAL  Makowska z beniaminka przerodziła się w lokalnego lidera rynku stali a marka METAL Makowska jest powszechnie rozpoznawana i stała się symbolem jakości i zaufania  

 Głównym kierunkiem działalności METAL Makowska jest sprzedaż stali i wyrobów hutniczych posiadamy magazyn wysokiego składowania oraz plac magazynowo-manewrowy o pow 2 ha .

Produktem bezpośredni z sprzedażą związanym jest :Transport ciężarowy, ciężarowy dłużycowy i ciężarowy z HDS . Dysponujemy kilkoma samochodami ciężarowymi i kilkoma specjalistycznymi przyczepami co daje nam duże możliwości konfiguracji transportowych ..

Drugim ważnym kierunkiem jest wynajem sklepów, placów, hal produkcyjno-magazynowych i garaży magazynowych . Łącznie dysponujemy kilkoma tysiącami metrów powierzchni do wynajęcia

METAL Makowska prowadzi też skład gazów technicznych firmy MESSER .

Najważniejszą wartością METAL Makowska są jej klienci zarówno hurtowi jak i detaliczni . Obejmujemy swym działaniem połowę województwa lubuskiego i część dolnośląskiego . Znaczącą grupą są klienci z niemieckich landów przygranicznych . Zdarzają się też i klienci z dalszych rejonów .

Drugą wartością są jej pracownicy począwszy od : 

Urszula Makowska-Czekajło

Zatowarowanie , sprzedaż i logistyka

tel +48507801590

Beata Bień-Lewandowska

sprzedaż i logistyka

tel +48506506071

Marek Czekajło

 tel +48798457583

Izabela Warcholińska

Sprzedaż i logistyka

Małgorzata Henke

BHP

KIEROWCY

MAGAZYNIERZY

Za księgowość odpowiada Biuro Biegłego Rewidenta Krzysztofa Powąski .  

F
?
AKCEPTUJĘ
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.