REFERENCJE

„OSCAR Łukasz Gacek oświadcza, że Metal Makowska wykazała się pełnym profesjonalizmem w zakresie doradztwa w temacie stali i wyrobów hutniczych.”

Łukasz Gacek

OSCAR

„Rekomenduję firmę Metal Makowska oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby Klienta.Współpraca między naszymi firmami układa się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Wszystkie powierzone zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością.”

Bolesław Kordeusz

JANBUD

„Zważywszy na dotychczasową współpracę pragnę zarekomendować Państwu usługi firmy Metal Makowska. Wiedza oraz doświadczenie Tej firmy okazały się bardzo pomocne.Doświadczenie i wysoki poziom umiejętności prezentowanych przez pracowników Metal Makowska pozwala mi z całkowitym przekonaniem polecić firmę nie tylko jako dobrego konsultanta, ale również profesjonalnego partnera.”

Sławomir Pająk

STAHLBAU

„Polecam usługi firmy Metal Makowska Wyrażamy ogromne zadowolenie ze współpracy z tą firmą. Jest to partner profesjonalny i rzetelny. Usługi oferowane przez Metal Makowska świadczone są na najwyższym poziomie. Działalność firmy charakteryzuje się nowoczesnymi metodami współpracy z klientami, fachowością i otwarciem na klienta.”

Henryk Staryk

ZAKŁAD METALOWY STARYK

„Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy, układa się ona bardzo dobrze, zamówienia realizowane są terminowo a poziom obsługi jest bardzo wysoki.”

Grzegorz Karbownik

HAMMERMAN

F
?
AKCEPTUJĘ
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej.